MS v hokeji 2019: Slovensko – Kanada (online) - 24hod.sk

Analýza zápasu Slovensko – Kanada: Slováci proti úradujúcim šampiónom

MS v hokeji U18 2023 - Slovensko - Kanada 3:4 | Šport.sk

Slováci podľahli na MS vo Fínsku Kanade o štyri góly

Slovensko – Kanada 1:5 na MS v hokeji 2022

MS v hokeji 2019: Slovensko – Kanada 5:6 - Kanada strelila víťazný gól dve  sekundy pred koncom - 24hod.sk
MS v hokeji 2019: Slovensko – Kanada 5:6 - Kanada strelila víťazný gól dve sekundy pred koncom - 24hod.sk

SZU: Slovenky vzdorovali Kanade, bojovnému výkonu chýbal gól |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
SZU: Slovenky vzdorovali Kanade, bojovnému výkonu chýbal gól | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

MS v hokeji 2022: Craig Ramsay na vlastné góly Slovákov | SPORTNET

Kanada zdolala Slovensko: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 | SPORTNET

SLOVENSKO VS KANADA ZÁPAS O BRONZ MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI U18 2023 -  YouTube
SLOVENSKO VS KANADA ZÁPAS O BRONZ MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI U18 2023 - YouTube

Slovenskí hokejisti predviedli bojovný výkon: Kanada však jasne vyhrala! |  Nový Čas
Slovenskí hokejisti predviedli bojovný výkon: Kanada však jasne vyhrala! | Nový Čas

ONLINE: Kanada - Slovensko - Hokej - Športweb

ONLINE MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko - Kanada

Slovensko - Kanada 1:5 v A-skupine, obhajca rozhodol v 2. tretine |  HokejPortal.sk
Slovensko - Kanada 1:5 v A-skupine, obhajca rozhodol v 2. tretine | HokejPortal.sk

SLOVENSKO VS KANADA MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2022 U20 - YouTube

MS 2019: Slovensko - Kanada 5:6 | Pozrite si všetky góly zápasu (VIDEO)

Kanada v napínavém čtvrtfinále udolala Slovensko. V prodloužení rozhodl  Bedard - iDNES.cz
Kanada v napínavém čtvrtfinále udolala Slovensko. V prodloužení rozhodl Bedard - iDNES.cz

Slovensko Kanada 1:3 MS v hokeji do 20 rokov výsledok

Kanada zvalcovala mladých Slovákov, striebro neobhája. Ako ich zhodnotil  kouč? - Reprezentácia - Hokej - Športweb
Kanada zvalcovala mladých Slovákov, striebro neobhája. Ako ich zhodnotil kouč? - Reprezentácia - Hokej - Športweb

ONLINE: Slovensko - Kanada - Hokej - Športweb

Kanada zdolala Slovensko v zápase o bronz MS v hokeji U18 2023 | SPORTNET

HNonline.sk - MS v hokeji 2022: Slováci na Kanadu nestačili, favorit  spečatil triumf v poslednej tretine
HNonline.sk - MS v hokeji 2022: Slováci na Kanadu nestačili, favorit spečatil triumf v poslednej tretine

MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko potrápilo favorizovanú Kanadu  (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko potrápilo favorizovanú Kanadu (video+foto) - SITA.sk