Home

uhnúť Fascinate tvrdohlavý svetový pohár lyžovanie maribor 2 kolo krádež plešatý presvedčiť

ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (zjazdové lyžovanie) |  SPORTNET
ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET

ONLINE: Obrovský slalom, 1. kolo (Maribor 2019, Vlhová) | SPORTNET

Svetový pohár - Petra Vlhová v 1. kole obrovského slalomu

Nahnevaná Vlhová po slalome v Maribore hodila rukavice o zem, Shiffrinová  ju v ťažkej chvíli povzbudila - SITA.sk
Nahnevaná Vlhová po slalome v Maribore hodila rukavice o zem, Shiffrinová ju v ťažkej chvíli povzbudila - SITA.sk

Famózna Vlhová vyhrala v Maribore obrovský slalom: Takýto triumf ešte  nezažila! | Športky.sk
Famózna Vlhová vyhrala v Maribore obrovský slalom: Takýto triumf ešte nezažila! | Športky.sk

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom 2. kolo v Courchevel/Méribel 2022 |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom 2. kolo v Courchevel/Méribel 2022 | SPORTNET

ONLINE: Obrovský slalom, 2. kolo (Maribor 2019, Vlhová) | SPORTNET

Obrovský slalom Kranjska Gora 2023 ▶️ program, výsledky, live

LIVE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo (slalom), Kranjska Gora | Šport.sk

Čo stojí za úspechmi Adama Žampu? Lyžovanie robím s radosťou a chuťou, ako  keď som bol malý | Slovenský olympijský tím
Čo stojí za úspechmi Adama Žampu? Lyžovanie robím s radosťou a chuťou, ako keď som bol malý | Slovenský olympijský tím

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

LIVE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo (obrovský slalom), Kranjska Gora |  Šport.sk
LIVE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo (obrovský slalom), Kranjska Gora | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora 2023 |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora 2023 | SPORTNET

Program týždňa od 11. 1.: Petra Vlhová vo Flachau a Kranjskej Gore, biatlon  opäť v Oberhofe
Program týždňa od 11. 1.: Petra Vlhová vo Flachau a Kranjskej Gore, biatlon opäť v Oberhofe

Vlhová opäť neudržala vedenie, no má ďalšie pódium: Baby boli rýchlejšie -  Zimné športy - Športweb
Vlhová opäť neudržala vedenie, no má ďalšie pódium: Baby boli rýchlejšie - Zimné športy - Športweb

Vlhová v Maribore opäť útočila na pódium: Slalom jasnou korisťou  fenomenálnej Shiffrinovej | Športky.sk
Vlhová v Maribore opäť útočila na pódium: Slalom jasnou korisťou fenomenálnej Shiffrinovej | Športky.sk

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

SP Kranjska Gora 2023 ⛷️ program, výsledky【Petra Vlhová】 | BetArena.sk

Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP  zjazdové lyžovanie
Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP zjazdové lyžovanie