Home

cvaknutie cieľ kondenzátu svetový pohár v lyžovaní maribor ženy obrovský slalom sucho lúk nebezpečenstvo

Obrák a slalom žien presunuli z Mariboru do Kranjskej Gory

Bodovanie SP lyžovanie ▶️ priebežné poradie žien 2022/23

Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 |  SPORTNET
Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 | SPORTNET

Lyžovanie, Svetový pohár: Preteky žien presunuli z Mariboru do Kranjskej  Gory | SPORTNET
Lyžovanie, Svetový pohár: Preteky žien presunuli z Mariboru do Kranjskej Gory | SPORTNET

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore | Zážitky BUBO

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom |  Dukla - Vojenské športové centrum
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom | Dukla - Vojenské športové centrum

Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová |  BetArena.sk
Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová | BetArena.sk

SP Kranjska Gora 2023 ⛷️ program a výsledky ONLINE | BetArena.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Program týždňa od 11. 1.: Petra Vlhová vo Flachau a Kranjskej Gore, biatlon  opäť v Oberhofe
Program týždňa od 11. 1.: Petra Vlhová vo Flachau a Kranjskej Gore, biatlon opäť v Oberhofe

Zjazdové lyžovanie: Obrovský slalom a slalom žien sa v Maribore neuskutoční  | SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Obrovský slalom a slalom žien sa v Maribore neuskutoční | SPORTNET

LIVE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo (obrovský slalom), Kranjska Gora |  Šport.sk
LIVE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo (obrovský slalom), Kranjska Gora | Šport.sk

Obrovský slalom Kranjska Gora 2023 ▶️ program, výsledky, live

ONLINE: Obrovský slalom, 2. kolo (Maribor 2019, Vlhová) | SPORTNET

Vlhová bola po prvom kole sklamaná: Druhé miesto, ale sekunda je veľa |  Športky.sk
Vlhová bola po prvom kole sklamaná: Druhé miesto, ale sekunda je veľa | Športky.sk

Maribor uvidí ďalší súboj Vlhová vs. Shiffrinová, žrebovali sa čísla pre  slalom - SITA.sk
Maribor uvidí ďalší súboj Vlhová vs. Shiffrinová, žrebovali sa čísla pre slalom - SITA.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní ▶️ kalendár SP, výsledky

pečiatka mesiac zaviazať sa zjazdové lyžovanie svetový pohár poradie oprava  dnes večer podnos
pečiatka mesiac zaviazať sa zjazdové lyžovanie svetový pohár poradie oprava dnes večer podnos